build professional website

Владика Михаїл звершив Божественну Літургію за мисливців, які захищають нашу Державу

У суботу, 18 лютого 2023 р. Б., Преосвященний владика Михаїл звершив Архиєрtйську Божественну Літургію у храмі свв. Ольги і Єлизавети у Львові за всіх мисливців, які захищать Державу.

"Кожна людина покликана жити в світі, любити Бога і ближнього, а також світ, у якому живемо. Наша любов має поширюватися не тільки на потребу людини, але і на повноту людини у цьому світі, в якому подяку і поклін засилаємо Господеві." - із духовного слова владики Михаїла.

Архиєрей закликав довіритися Богові, шліфувати себе у вірі і свідчити свою віру там, де є можливість.

Також Єпископ закликав до молитви за мисливців, які загинули на війні: "Віра нас вчить перемагати смерть. Ми сьогодні у цій вірі молимося за наших загиблих мисливців, які добровільно пішли на фронт, щоб захищати Державу".

Після Літургії була відслужена панахида за мисливців, які загинули: Руслан Белюженко, Тарас Чайка, Анатолій Кульгейко, Павло Стахов, Роман Верещак.