build professional website

Розпочались формаційні курси для священнослужителів Сокальсько-Жовківської єпархії

У середу, 8 лютого 2022 р. Б., розпочалися формаційні курси для священнослужителів Сокальсько-Жовківської єпархії.

Цього року курси проводяться у трьох локаціях на теренах єпархії, а саме: у Бродах, Червонограді та Жовкві.

СВІТЛИНИ - БРОДИ

Навчання провадять працівники Центру Гідності Дитини, які за основу взяли безпеку неповнолітніх та вразливих осіб у парафіях УГКЦ.

Лектори о. Сава, студит та п. Іванка розповіли про створення центру, який виник на заклик Синоду і має місію творення культури в Церкві і суспільстві загалом.

СВІТЛИНИ - ЧЕРВОНОГРАД

п. Іванка розповіла про дослідження, з якого випливає, що люди часом не називають речі своїми іменами, не враховують, що різного роду насильства приносить шкоду фізичну та духовну та часто затаюють болючі травми в житті.

За словами спікерів, центр спрямований, щоб попередити та захистити людину, яка буде готовою до викликів.

"Насильство є тоді, коли є фізична сила і маніпуляція, влада над іншою людиною." - п. Іванка.

о. Сава наголосив на вихованні дитини, допомозі розпізнавати некоректну поведінку та вмінні давати конкретні відповіді та відстоювати свою гідність.

"Насильство страшне тим, що дитина не усвідомлює наслідків." - о. Сава.

Владика Петро підняв питання матерії, на якій звершується Свята Літургія та закликав до дотримання норм, які завтверджені Декретом Правлячого Архиєрея.

Також було обговорено перехід на новий стиль календаря, де всі священники одноголосно виявили свою згоду.