build professional website

Відбулась Протопресвітерська пасторальна рада

У вівторок, 27 грудня 2022 р. Б., у єпархійному управлінні Сокальсько-Жовківської єпархії відбулась Протопресвітерська пасторальна рада.

Зустріч розпочалася зі спільної молитви та читання Євангелія.

У вступному слові Преосвященний владика Михаїл закликав розважити над молитвою в житті Церкви та приватною молитвою, яка дає сили для життя, наголосивши на тому, що як ми цінуємо життя, так і звершуємо свою молитву.

Владика Петро розповів про синодальні рішення та напрацювання, зокрема акцентував увагу душпастирів, що на найближчі три роки Синод єпископів визначив три пріоритетні напрямками реалізації Душпастирського плану «Надія, до якої нас кличе Господь»:

1. Близькість до вбогих, маргіналізованих, біженців і постраждалих від війни.
  2. Зцілення ран.
  3. Християнська родина.

Єпископ подякував священникам за працю, яку вони звершують для допомоги і підтримки війська та постраждалих від війни.

Окрему увагу владика приділив діяльності єпархійного паломницького центру "Еффата".

Синкел у справах священства та парафій о. Володимир Коткевич представив напрацювання Пасторальної Душпастирської ради на 2023 рік та розповів про соціальне служіння.

Голова Літургійної комісії, о. Ярослав Малиш наголосив на служінні та практиці дияконів.

Голова комісії у справах родини о. Роман Стецко розповів про проведення передшлюбних наук та закликав до участі подружніх пар у реколекціях.

Економ єпархії о. Михайло Грицишин відзвітував про роботу економічного відділу за 2022 рік та представив бюджет на 2023 рік.

Під час зустрічі також представили та вручили Декрет про призначення о. Романа Кравця головою комісії у справах освіти і виховання.