build professional website

Пошук по сайту

Привітання владики Михаїла (Колтуна) з нагоди Дня Збройних Сил України

Вельмишановний пане Головнокомандувачу, дорогі військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Відзначаючи 31-шу річницю від дня створення Збройних Сил України, ми разом з усіма військовими капеланами Української Греко-Католицької Церкви щиросердечно вітаємо вас із вашим професійний святом! Сьогодні ми цілим Українським Народом одностайно складаємо вам слова вдячності за вашу мужність і відвагу, за непохитну стійкість та витривалість, за вашу любов до Рідної Землі, за вашу готовність її захищати в умовах жорстокої ворожої навали.

Ми, військові капелани, запевняємо вас у нашій постійній та неустанній молитві за вас і ваші родини. Нехай Господь додає вам сил і наснаги, дарує незламність духа та міцність здоров’я, завжди береже вас у здійсненні вашої шляхетної місії – бути міцною опорою України, знаряддям перемоги Українського Народу над усіма ворожими задумами, правдивими захисниками миру.

У день Збройних Сил ми також молитовно вшановуємо пам’ять Героїв, які зі щирої синівської любові до України до кінця мужньо боролися за її свободу та незалежність, за її майбуття. Вічна їм пам’ять і слава!

Дорогі наші воїни-захисники! Від імені усіх військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви вітаю вас із Днем Збройних Сил України! Нехай Господь кріпить вас у вашому щоденному жертовному служінні, береже повсякчасно та благословить вірно і віддано стояти на захисті Рідної Землі та Українського Народу!

У наших спільних молитвах ввіряємо кожного з вас під опіку Пресвятої Богородиці, нездоланної захисниці правди та добра!

+ Єпископ Михаїл (Колтун),

керівник Департаменту військового капеланства

Патріаршої курії УГКЦ

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336