build professional website

У с. Нестаничі відзначили храмовий празник та освятили Престіл

У середу, 21 вересня, 2022 р. Б., у празник Різдва Пресвятої Богородиці Преосвященний владика Петро звершив богослужіння у с. Нестаничі з нагоди храмового празника та освятив Престіл.

"Сьогодні розважаємо про Пресвяту Богородицю, яка була вибрана для того, щоб стати живим престолом і народити Ісуса. Бог посилає свого Сина через Пресвяту Богородицю, яка виконала досконало Божу волю.

Сьогодні святкуємо свято народження Пресвятої Богородиці і воно співзвучне із освяченням Престолу, з якого ви будете приймати самого Ісуса Христа. Пам'ятаймо, що храм - це безконечне джерело Божих Ласк і благословення.

Святий Апослол Павло говорить, що воля Божа - святість ваша. Джерелом святості є не ми, а Христос. Христос уприсутнює у нас Царство Небесне, бо і коли розпочинається Св. Літургія ми молимося: Благсловенне Царство, а ми є громадянами цього Царства.

Пресвята Богородиця є тою, яка уприсутнила Бога, як людину, який стався одним з нас." - із проповіді Архиєрея.