build professional website

Вітаємо владику Михаїла із 29-ю річницею єпископської хіротонії

Єпископ-помічник владика Петро, працівники єпархійного управління, протопресвітерська рада та духовенство Сокальсько-Жовківської єпархії вітають Правлячого Архиєрея Кир Михаїла (Колтуна) із 29-ю річничею єпископської хіротонії.

Преосвященний владико Михаїле! Ваша завзятість та служіння запалює та надихає до нових звершень та ревної і щирої праці.

Сьогодні вітаючи Вас, випрошуємо у Господа Бога благословення, радості, миру та всіх земних благ для ревного звершення архипастирського служіння. Нехай Господь Бог за молитвами Пресвятої Богородиці і св. Архистратига Михаїла завжди провадить Вас дорогою святості, дарує Вам здоров’я тілесне і міцність духовну, благодать та довголіття, душевний спокій і успіхи у Вашій праці для добра Церкви, вірних та багатостраждального українського народу.

НА МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА, ВАШЕ ПРЕОСВЯЩЕНСТВО!

12 липня 1993 року Святіший Отець Іван Павло ІІ номінував отця Михаїла Колтуна єпископом Зборівської єпархії УГКЦ. Тому, 19 вересня 1993 року о. Михаїл отримує єпископську хіротонію з рук Блаженнішого Мирослава Івана, Кардинала, Любачівського, а співсвятителями були митрополит Володимир Стернюк та єпископ Софрон Дмитерко. Ця хіротонія була першою після виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. Опісля, 21 вересня 1993 року здійснена інтронізація вл. Михаїла на престіл єпископа Зборівського.