build professional website

Владика Петро взяв участь у молитві з нагоди річниці відходу до вічності патріарха Йосифа Сліпого

У молитві взяли участь: владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської Архиєпархії, владика Степан Сус, єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, владика Іван Кулик, єпарх Кам’янець-Подільський, владика Микола Бичок, єпископ єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла із осідком у м. Мельбурн (Австралія),  владика Аркадій Трохановський, єпарх Ольштинсько-Ґданський (Польща), о. Марко Семеген, президент товариства «Свята Софія», о. Дмитро Кудін та о. Василь Ілик. Про це зазначає пресслужба Київської архиєпархії УГКЦ.

Владика Йосиф Мілян зазначив, що це особливий пам’ятний для нашої Церкви день: «Сьогодні згадуємо відхід до вічності нашого патріарха Йосифа Сліпого та особливо молимося за Його прославу у святості. Його стійка віра та незламний дух стали потужним рушієм виходу з підпілля Української Греко-Католицької Церкви. Тому для кожного з нас патріарх Йосиф залишається взірцем того, як потрібно любити Бога та ближнього і як потрібно плекати любов до Церкви та України».

Архиєрей додав, що велике діло патріарха Йосифа Сліпого сьогодні продовжують втілювати численні єпископи та священники УГКЦ, які в цей важкий для України час співтерплять зі своїм народом: «Ми сьогодні бачимо, як наше духовенство перебуває в непростих умовах разом зі своїми вірними. Сьогодні священники нашої Церкви віддзеркалюють той самий дух, яким жив патріарх Йосиф Сліпий. Вони моляться разом зі своєю паствою в небезпечних місцях, годують голодних та одягають потребуючих, жертовно та ревно служать своєму народу. Вони ні на день не полишають без духовної опіки тих, кого їм повірив Господь. Так само колись зробив патріарх Йосиф Сліпий і це продовжує робити наша Церква».

За матеріалами