build professional website

Пошук по сайту

Владика Михаїл молився із польськими байкерами на могилі у Гуті Пеняцькій

У четвер, 25 серпня 2022 р. Б., Преосвященний владика Михаїл очолив панахиду уГуті Пеняцькій, куди приїхали байкери з Польщі.

СВІТЛИНИ

Єпископ звернувся до присутніх із духовним словом: «Байкери дивляться з великим захопленням на світ і на життя. Я хотів розділити з вами цю сокровенну молитву. Молитва за померлих дає нам жити на землі. Сьогодні місце розв'язки проблем людських, де ми могли помолитися до Бога за померлих, щоб ми могли в мирі жити. Ви сьогодні зробили священний жест перед Церквою і світом, що ви сьогодні на місці де невинного постраждали люди молитеся, щоб вони мали життя вічне, а ми щоб в мирі і любові свідчили між народами, щоб не було такої несправедливості, яка була і є».

Під час німецько-радянської війни це село стало головною базою радянської партизанської групи.  Це було село із значною перевагою польського населення. 28 лютого 1944 року в селі були знищені всі будинки та замордовані мирні мешканці. Врятуватися вдалось лише одному полякові, який зумів втекти через дверцята, якими випускали з хати дрібну живність.

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336