build professional website

Пошук по сайту

У Львові молитовно відсвяткували сімдесятилітній ювілей Митрополита Львівського Ігоря

З нагоди ювілею в Архикатедральному Соборі святого Юра у Львові (пл. св. Юра, 5) відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку звершив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні єпископів Синоду УГКЦ та численного духовенства Української Греко-Католицької Церкви. Участь у Літургії взяв також Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Вісвалдас Кулбокас. До спільної молитви долучилися також представники влади, громадські діячі, військові, численні львів’яни.

Слово проповіді Глава Церкви по-особливому скерував на євангельські слова Христа – «Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за мною».

Слово проповіді Глава Церкви по-особливому скерував на євангельські слова Христа – «Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за мною».

«Владика Ігор стає учасником параду Перемоги Воскресаючої Церкви на Красній площі. Ця фотографія по-нині всіх дивує. Саме його покликав на Красну площу Ісус Христос в габіті редемпториста, щоби засвідчити у тій безбожній імперії, що Хрест Христовий є сильніший за червону зірку. Та імперія впаде, бо вона призначена на загибель, а Хрест Христовий є райським деревом життя. І сьогодні Владика іде за Христом, хоча не знає до кінця куди та дорога запровадить. Дорога єпископа – це дорога постійних терпінь, постійного болю за долю Церкви і народу».

Митрополит у свою чергу щиро подякував за сердечні вітання усім, хто долучився до святкування ювілею, знову попросивши про молитовну підтримку.

По завершенні Літургії відбувся святковий обід, а відтак – благодійний концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії разом зі Заслуженою академічною капелою «Трембіта» та дуетом народних артисток України «Сестри Тельнюк», присвячений ювілеєві та спрямований, зокрема, на збір коштів для благодійних проєктів і підтримки біженців. Опісля пресслужба Львівської Архиєпархії представила фільм «У тихій та невтомній праці» про життєвий шлях Митрополита Ігоря.

 Джерело

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336