build professional website

Пошук по сайту

Архиєрейська Божественна Літургія та освячення Катехитичної школи у Вузловому

У неділю, 29 серпня 2021 р. Б., Преосвященний владика Михаїл звершив Архиєрейське богослужіння та освятив приміщення Катехитичної школи у с. Вузлове, Радехівського деканату.

СВІТЛИНИ

У часі Літургії Архиєрей звернувся до присутніх із духовним словом: "Сьогодні у Євангелії читаємо історію про юнака, батько якого просить про оздоровлення. Апостол говорить про тягарі, які потрібно перенести Христа ради. Коли говоримо, про Бога, як він створив цей світ, то наш Катехизм навчає, що Бог сотворив світ добрим, Бог оцінює сотворений світ - "І Побачив Бог, що воно добре", сотворивши цей світ любується ним. Світ повстав з любові. Ми маємо душу і тіло, у собі поєднуємо матеріальне і духовне, дочасне і вічне. Всю увагу Бог акцентує на наш світ. Це спасіння для нас є найбільша спонука і радість, бо немає нічого важливішого за життя. Гріх спотворив життя і ввів нещастя і вони чигаються нашим життям, болями і терпіннями. Через ці терпіння людина стає сильнішою. Ап. Павло укріплює, щоб вони не зневірилися через терпіння, але дивлячись на Христа, переносили, як він це робить. Ісус Христос пройшов силу смерті, перейшов в життя, до якого веде нас. Нам важливо застановитись над вірою. Щоб ми пересвідчились, що Бог сотворив нас. Я порівнюю ці часи про які говорить апп. Павло, з часами, коли наша Церква була заборонена, але вона з цього вийшла, і то вийшла сильнішою. Завдяки їй ми сьогодні маємо Україну, бо і Україні треба пережити недолугості, слабості в терпіння, щоб вона могла кріпитися у своїй вірі до Бога. Не ми хитрістю і здібностями будуємо світ, а Бог своєю ласкою через нас хоче його будувати. Сказав нам ним юправляти, таким незнаним і великим. Ми маємо молитися про віру, як про велике оруддя в нашому житті. Так, як Бог цей світ з любові сотворив, так і любов'ю хоче його оновити. Коли ми будемо мати віра, ми скажемо цій горі пересунутись і це станеться, бо ті слова прямують до нас, до нашого життя. Ми святкуємо 30 років Незалежності, свободи Церкви. Для нашої Церкви це був великий досвід пережити минуле, період засвоїти теперішнє. Як ми засвоїли? Чи ми так само, як колись її прагнули тепер нею втішаємось? Християнське життя вимагає зусиль, вони несуть нам радість і впевненість у житті, якої нам потрібно. Через такі випробування ми всі мусимо перейти, щоб засвідчити свою вірність Богові і його неоціненний ласці, яка створює нам ласку в житті".

Після Божественної Літургії відбулось освячення приміщень Катехитичної школи та святковий концерт.

Адміністратор парафії о. Роман Назаркевич склав щирі слова подяки Архиєреєві, священникам та всім присутнім за участь та молитву.

Прес-служба єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336