build professional website

Відбулись Похоронні Богослужіння за о. Михайлом Корицьким

26 та 27 липня 2021 р. Б., у храмі Введення у храм Пресвятої Богородиці у селі Гійче, Рава-Руського деканату відбулись заупокійні богослужіння за новопереставленим о. Михайлом Корицьким. Похоронні богослужіння очолив Преосвященний владика Петро у співслужінні духовенства. У понеділок ввечері був звершений Чин священичого Парастасу та читання Євангелія. У день Похорону була звершена Архиєрейська Божественна Літургія, після якої відбулось погребення спочилого о. Михайла на місцевому кладовищі.

"Коли ми стоїмо перед труною, де бачимо мертве людське тіло, стоїмо перед таємницею людського життя, що Бог кличе людину до життя. Бачимо, що під час життя Господь обдаровує ласками, але бачимо, що наше людське життя, як каже Псалмопівець, що наших років 70, від сили 80 років і більшість із них то труд і марність. Ми живемо з надією у майбутнє, адже коли молимося Символ Віри, то кажемо, що очікуємо воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Щодень ми пробуємо вірою себе кормити, бо віра походить від слів. Як важливо в нашому житті слухати і зберігати Боже Слово, бо воно є те, яке дає нам життя. Людина коли помирає, людське тіло переходить до землі, з якої було взяте, але душа є безсмертною. Євангеліє каже - що людина може дати взамін за власна душу? Вона є безцінною, бо відкуплена кров'ю на хресті. Кожен має упадки, але Боже Слово дає нам потіху в розпачі - Я прийшов спасти не праведних але грішних, бо здорові не потребують лікаря, але хворі. Смерть - це поріг, який людина переступає від життя дочасного до вічного. Бо сам Христос обіцяє кожному з нас, що мусить від нас відійти, щоб приготувати нам місце і очікує нас у вічності. Наше завдання - гідно прожити життя, щоб отримати те, що нам Господь подарував. Сьогодні коли стоїмо перед домовиною о. Михаїла, який сповняв Слово Боже, він навчав Христової дороги, якою ми повинні крокувати. Говоримо в своєму серці, отче ми молимось за тебе і просимо, щоб Господь простив всі прогрішення, нехай Боже милосердя знайде отця Михайла, щоб він став нашим заступником а небі. Нехай наша молитва буде щирим благанням за новопреставленого о. Михайла" - із проповіді владики Петра.