build professional website

У Раві Руській похоронили воїна Романа Галуху, який загинув у зоні ООС

У п'ятницю, 18 червня 2021 р. Б., пройшло прощання із воїном 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила Романом Галухою.

Зранку молитвою прощання розпочалося у гарнізонному храмі св. первоверх. апп. Петра і Павла у Львові, куди прийшли віддати шану представники влади міста та області.

Після прощання у гарнізонному храмі тіло воїна супроводжував голова Жовківської ТГ п. Олег Вольський на віччеву площу м. Жовкви, де священнослужителі греко-католицьких храмів провели Панахиду за воїном.

У рідному місті Рава Руська, тіло погиблого воїна для прощання принесли до храму Вознесіння ГНІХ, де розпочалися заупокійні богослужіння.

Погребення відбулось на міському цвинтарі.

Пресвященний владика Михаїл та всі священнослужителі єпархії висловлюють щирі співчуття мамі воїна Романа - Олені, сестрам та всій родині.