build professional website

"Мистецтво виховання у християнському контексті" - У Радехові провели семінар для освітян

"Виховання - це справа серця.Тільки Бог має ключ до нього." - св. Йоана Боско.

Нещодавно на запрошення адміністратора храму о. Володимира Царика, на парафії св. Миколая у Радехові, відбувся семінар для педагогів міста. Учасниками семінару були вихователі дошкільних навчальних закладів та вчителі шкіл. Лектором семінару був голова Комісії у справах освіти і виховання, о. Петро Майба ,СДБ.

Ключова тема семінару: "Мистецтво виховання у християнському контексті". Педагоги отримали цінний досвід та практичні інструменти для освітньої діяльності в навчальних закладах.

о.Петро поділився власним досвідом планування та організації виховної діяльності в християнському дусі, розкрив основні засади взаємодії педагогів та учнів, допоміг педагогам зрозуміти основну суть покликання.

Педагоги отримали чудовий досвід та позитивні емоції від семінару. Висловлюємо велику подяку о.Петру за цікаву та змістовну лекцію.

Повідомив о. Володимир Царик