build professional website

Владика Петро звершив богослужіння Єрусалимської Утрені у Крехівському монастирі

У Велику П'ятницю владика Петро звершив богослужіння Єрусалимської Утрені у Крехівському монастирі оо. Василіян. Архиєреєві співслужив ігумен монастир'я о. Володимир Маланюк, ЧСВВ та ченці монастиря.

Архиєрей звернувся до присутніх із духовним словом: "Стоїмо в особливих днях нашого літургійного року, сумних, але дуже особливих. Розважаємо, що Христос помер на хресті, де виявив безмежну любов до мене. Стоїмо перед безмежною таємницею Божої любові, яка готова віддати все нічого не залишаючи собі. На Голгофі він повністю відмовляється від себе, віддає свій одяг, який забрли кати, навіть похорон відбувається у чужому гробі. Така велика любов Божа, він нічого не залишає собі, все відає мені, бо хоче мене бачити біля себе у вічності. Господь ніколи не втомлюється шукати за людиною. Бог хоче мені повернути ту благодать, яку я втрачаю тоді, коли падаю в гріх".