build professional website

У єпархіальному управлінні відбулась Протопресвітерська пасторальна Рада

У понеділок, 29 березня 2021 р. Б., у єпархіальному управлінні Сокальсько-Жовківської єпархії відбулась Протопресвітерська пасторальна Рада, яка розпочалась із спільної молитви у Прокатедральному храмі св. свщмч. Йосафата. Владика Михаїл очолив Молебень до Христа Чоловіколюбця після якого звернувся до присутніх із духовним словом.

На початку засідання владика Петро привітав Кир Михаїла із Днем народження: "Бог кличе нас до життя і дає життя вічне. Хочемо Богові подякувати за дар Вашого життя та служіння. Ви багато висвятили священників, освятили багато храмів. Через ваші руки і слово будуєте Царство Боже. Бажаємо, щоб у Вашому житті не бракувало тих, які будуть допомагати звершувати служіння".

Також владика Петро розповів про Статут Пресвітерської Ради та вибори до неї. Було представлено Декрет про вшанування мощів свв. апп. Петра і Павла у Сокальсько-Жовківській єпархії.

о. Олександр Кащук розповів про фонд священичої взаємодопомоги.

Економічний відділ представив напрацювання та пригадав про щорічні збірки.

о. Ярослав Малиш розповів про вшанування пам'яті Чорнобильської трагедії.

Пресслужба єпархії