build professional website

Відбулась зустріч про вшанування мощей св. верх. апп. Петра і Павла на теренах Сокальсько-Жовківської єпархії

У вівторок, 16 березня 2021 р. Б., у єпархійному управлінні відбулась зустріч у якій взяли участь Архиєреї, працівники єпархійного управління та священики катедрального собору св. верх. апп. Петра і Павла в Сокалі.

У часі зустрічі було обговорено ряд запитань та пропозицій щодо вшанування мощей св. верх. апп. Петра і Павла на території Сокальсько-Жовківської єпархії, які поставлені у катедральному соборі на вічне перебування.

У своєму слові владика Михаїл зазначив: "Святі апостоли Петро і Павло дали нам не тільки віру, але і плоди віри. Так, як колись Церква леліяла себе у духовному зростанні, так і сьогодні ми би хотіли торкнутись цієї віри, щоб зростати. Як ми сьогодні сприймаємо Церкву, задля якої апостоли віддали своє життя? Є глибинне таїнство Церкви за яке людина може віддати своє життя - це не просто так, а з вірою і переконанням".

Пресслужба єпархії