build professional website

Сенат Українського католицького університету оголошує конкурс на посаду ректора УКУ

Український католицький університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами — в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

У 2020 році УКУ приступив до реалізації нової стратегії розвитку Університету до 2025 року, згідно з якою УКУ має стати «спільнотою служіння». Ректор УКУ є надихаючим лідером у реалізації Стратегії 2025, готовим жертовно служити своїм колегам — студентам, викладачам і працівникам в УКУ, а також берегти, плекати та примножувати «зусилля і прагнення Української Греко-Католицької Церкви та українських науковців творити заклад вищої освіти, який би виростав на ґрунті християнської духовності, культури та світогляду і був би освітнім та науковим центром світового значення, а також місцем екуменічного діалогу й порозуміння в Україні».

Згідно з Положенням про організацію виборів та порядок обрання ректора УКУ кандидат на посаду ректора повинен відповідати вимогам українського законодавства і кваліфікаційним критеріям, визначеним в профілі ректора УКУ, зокрема бути духовним лідером і моральним авторитетом, який своїм життям складає свідчення християнських цінностей, бути добре обізнаним зі східнохристиянською традицією, історією і віровченням Католицької Церкви в Україні та світі, мати багатий досвід співпраці з УГКЦ, католицькими університетами та іншими релігійними організаціями.

Претенденти на посаду Ректора УКУ повинні надати документи для участі в конкурсі до 15 квітня 2021 року. Для участі в конкурсі претенденти також підписують Зобов’язання дотримуватися Етичного кодексу Університету. Документи потрібно надіслати на електронну скриньку Номінаційного комітету  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , а оригінали документів подати до 15 квітня 2021 року за адресою: м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17, відділ управління персоналом (к.212).

Вибори Ректора відбудуться 25 червня 2021 року на засіданні Сенату УКУ.