build professional website

Знайомство між християнськими молодіжними спільнотами

Настав час знайомитись і робити спільні добрі справи.

У храмі св. Йосафата, що у Червонограді відбулась зустріч 6 молодіжних християнських спільнот. Мета зустрічі була познайомитись молодим особам між собою, дізнатися про інші молодіжні християнські спільноти, щоб у недалекому майбутньому співпрацювати.

Великою радістю для спільнот була присутність духовного батька Кир Петра Лози, який спільно з молоддю провадив молитву та разом дискутували на різні теми. Молодь отримала цікаві та розгорнуті відповіді і побачила відкритість Церкви до молодих людей. Опісля місцеві спільноти провели екскурсію містом для гостей, разом помолилися біля меморіалу воїнам АТО та Героям Небесної Сотні. Пізніше розпочалась розважальна програма, танці, конкурси, та ігри. Був дрес-код свята - «90-ті роки». Задоволені та щасливі спільноти на кінець свята помолились піснями Тезе та подякували Богу за можливість провести час разом з Ним та важливими для них людьми. Спільноти якісно провели час, а головне на славу Божу. Це була перша, але не остання зустріч. Комісія у справах молоді нашої єпархії планує робити такі зустрічі регулярними і долучати до них всі молодіжні християнські спільноти єпархії. Тому це тільки старт. Далі буде...

Повідомив бр. Василь Кінах