build professional website

При Єпархійному Управлінні відбулась Протопресвітерська пасторальна рада

У понеділок, 21 грудня 2020 р. Б., у храмі св. свщмч. Йосафата в Жовкві при Єпархійному Управлінні відбулась Протопресвітерська пасторальна рада. Розпочалось зібрання із молитви до Святого Духа та читання Святого Євангелія, після якого Преосвященний владика Михаїл виголосив духовну науку.

Піддиякон Олександр Кащук представив доповідь на тему: "Реакція ранніх християн на поширення епідемії".

Владика Петро підвів підсумки проведення Єпархіального Собору, який відбувся 16 грудня 2020 р.Б., а також розповів про пошиття священичих риз для священиків єпархії.

о. Володимир Коткевич привітав нових протопесвітерів, а також розповів про особливості проведення Різдвяних Богослужінь в часі пандемії коронавірусу.

Про діяльність комісії у справах родини у 2020 році розповів о. Роман Стецко.

Синкел у справах економічних зв'язків о. Богдан Жук склав звіт за 2020 рік та представив бюджет на 2021 р. Б.

Голова молодіжної комісії о. Йосип Скоробогатий вніс пропозиції та розповів про плани комісії на 2021 рік.

Синкел у справах соціального служіння о. Степан Макар розповів про реалізацію проектів на парафіях.

о. Дмитро Цюпка розповів про розвиток комісії "За тверезість життя".

Після доповідей кожен із новопоставлених протопресвітерів мав змогу представитися.

Завершилась зустріч спільною молитвою до Богородиці.