build professional website

Глава УГКЦ зустрівся з делегацією Константинопольського Патріархату

Сьогодні, 15 грудня 2020 року, в Києві Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, зустрівся з митрополитом Галльським Еммануїлом. В зустрічі, яка відбулася в резиденції Глави УГКЦ в рамках візиту ввічливості представників Константинопольської Православної Церкви, також взяли участь о. Ігор Шабан, голова комісії УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, та Яків Крочак, особистий диякон патріарха Варфоломія.

Під час зустрічі митрополит Еммануїл подякував Блаженнішому Святославу за вітального листа, надісланому напередодні патріархові Варфоломію з нагоди свята апостола Андрія, покровителя Константинопільської Церкви.

Глава УГКЦ, у свою чергу, подякував митрополитові Галльському за візит та висловив сподівання на розвиток міжцерковного діалогу та подальшу співпрацю.

Наприкінці зустрічі відбувся обмін пам’ятними дарунками.