build professional website

Пошук по сайту

Переставився до вічності єпископ-ординарій Мукачівської Греко-Католицької єпархії владика Мілан Шашік

14 липня 2020 року на 68-му році життя відійшов до вічності владика Мілан Шашік,  єпископ-ординарій Мукачівської Греко-Католицької єпархії. Про смерть владики повідомили на офіційному сайті єпархії.

Владика Мілан Шашік очолював Мукачівську Греко-Католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 владика Мілан був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл (Колтун), єпископ-помічник владика Петро (Лоза) та працівник єпархального управління висловлюють співчуття вірним та духовенству Мукачівської Греко-Католицької єпархії.

ВІЧНА ЙОМУ ПАМ'ЯТЬ!

Біографія владики Мілана!

Народився владика Мілан Шашік 17 вересня 1952 року у Словаччині. Після закінчення школи вступив до Згромадження Місіонерів. Вивчав філософсько-богословські предмети в Братиславській семінарії. У 1976 році прийняв священиче рукоположення. Виконував різні душпастирські обов’язки а також відповідальні служіння в Згромадженні. Після навчання у Римі, де здобув ліценціат з духовності, протягом шести років працював в Апостольській Нунціатурі в Києві, а також душпастирював на Закарпатті. Після призначення Апостольським Адміністратором Мукачівської Греко-Католицької єпархії 6 січня 2003 року владика Мілан Шашік отримав архиєрейське рукоположення з рук Папи Івана Павла ІІ.

За матеріалами mgce.uz.ua  

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336