build professional website

Заупокійна субота у с. Цеблів

6 червня 2020 року Божого, в заупокійну суботу,  преосвященний Владика Петро (Лоза), помічник Сокальсько-Жовківський, відвідав Матерній дім Згромадження сестер св. Йосифа ОПДМ, що у с. Цеблові.

В монастирській каплиці звершилася Божественна Літургія і Парастас, на якій були присутні о. Олексій Яворський, декан Белзький, Головна Настоятелька Згромадження, с. Єлисавета (Бігун), місцеві сестри, а також сестри зі Львова. Після Літургії Владика Петро і присутні сестри відвідали монастирське кладовище і помолились Панахиду за померлих сестер Згромадження. Завершальним моментом цього дня була Панахида в Каплиці-усипальниці о. Кирила Селецького, засновника Згромадження св. Йосифа ОПДМ, яка знаходиться в с. Жужеляни.

Повідомила с.Татіяна Божик