build professional website

Владика Петро очолив Архиєрейську Божественну Літургію у день празника Львівської Духовної Семінарії Святого Духа

У понеділок Святого Духа, 8 червня 2020 року, Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, та Преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії, відвідали спільноту Львівської Духовної Семінарії.

Світлини

В рамках святкування празника Семінарії Святого Духа було звершено благословення та освячення розписів у куполі семінарійного храму. Відтак Преосвященний владика Петро очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні владики Володимира та викладачів Семінарії. Владика Володимир звернувся до вірних зі словом проповіді. Відбулося також вручення тестемоній братам VI курсу.