build professional website

Пошук по сайту

Владику Михаїла (Колтуна) обрали головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України

 21 грудня 2017 року, відбулося звітно-виборче засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. Представниками УГКЦ в Раді є керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владика Михайло (Колтун) і заступник керівника Департаменту о. Любомир Яворський.

Основною метою засідання були вибори нового голови та секретаря Ради.

У результаті голосування головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України було обрано владику Михайла (Колтуна), а секретарем – пастора Василя Хіміча, відповідального від Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів. Важливо зазначити, що голова Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України стає радником Міністра оборони на громадських засадах.

У своєму слові до представників різних конфесій, що входять до Ради, новообраний голова – владика Михайло (Колтун) – наголосив на важливості консолідації у спільній справі служіння українським військовим. Злагоджена діяльність є основою для продуктивної праці задля миру в Україні, підтримки українського війська та розвитку Служби військового духовенства.

Окрім того, під час зустрічі було підбито підсумки діяльності Ради у 2017 році та заплановано завдання на новий 2018 рік. Основну увагу буде приділено впровадженню закону про Службу військового капеланства. А зараз уже триває робота над організацією різдвяного концерту для військовослужбовців, учасників АТО та їхніх сімей.

Довідка

Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України діє з 2009 року і є представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах при Міністерстві оборони України. Діяльність Ради ґрунтується на засадах рівності, поважного ставлення до внутрішніх настанов і традицій усіх релігійних організацій, які офіційно діють в Україні.

Владика Михайло (Колтун) обраний головою Ради вдруге. Військовий єпископ УГКЦ уже очолював Раду у 2011 році.

Секретарем Ради п’ять років був о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ.

Прес-центр Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ
kapelanstvo.org.ua

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336