Пошук по сайту

Місто Червоноград збагатилося ще однією святинею

  6-го вересня відбулося величне свято у місті Червонограді, Львівської області. З нагоди посвячення нового храму Пресвятої Богородиці Володарки України прибув до міста Червонограда Преосвященніший Єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун. Владику Михаїла святково зустрічали адміністратор храму отець Володимир Ващук із священиками, молодь, а також інструментальний ансамбль, який також супроводжував Владику до храму під звук гуцульських трембіт.
 
Після зустрічі відбулося посвячення храму і святкова Божественна Архиєрейська Літургія, яку очолив Преосвященніший Владика Михаїл. Під час Літургії Владика наголосив на тому щоб «...ми співзвучно повинні завжди вітати Пресвяту Богородицю, яка приходить до цього новозбудованого храму, ми повинні Її вітати тою радістю яку небо не в силі вмістити, а що раз – і – що раз Нею радіють, дивлячись на Її служіння, дивлячись на Її чистоту і любов, дивлячись на Її внутрішню красу як говориться в Святому Письмі: « Уся краса в Її нутрі...». І таким повинен бути наш храм – чистим і неоскверненим...».
  Після закінчення Літургії Преосвященніший Владика Михаїл привітав усіх парафіян із новим величним храмом, побажав усім: «...щоб любов до життя ми могли розвинути, щоб наше життя оновлювалось і збагачувалось як та церква у тому довір’ї і співпраці з Пресвятою Богородицею...».
  На свтковому обіді Владиу Михаїла і інших гостей свята забавляли вокально-інструментальний ансамбль «Джерела Карпат» із міста Яремче.

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2022

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336