Освячення нової церкви у селі Зашків, на Львівщині

30 серпня Преосвященніший Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, прибув із пастирським благословенням у село Зашків, Жовківського району, на Львівщині, з нагоди освячення храму. При зустрічі Владику вітали священики та велика кількість вірних.
  Перед святочною Архиєрейською Літургією Владика Михаїл освятив новий храм і престіл, на якому в перше була виконана безкровна жертва.
  Під час Літургії Преосвященніший Владика наголосив на тому, що «...людина в свому житті нічого не може змінити чи зробити сама, але все це в житті є враховане. Пресвята Богородиця вимолює нам ріст життя у свого Сина, яка довірилася Богу і слугує нам. А ми в свою чергу повинні зберігати заповіді, які нам показують як ми повинні любити один одного, і ніким словом чи думкою не кривдити ближнього...»
  Після Літургії Владика Михаїл, під постріли гармати, привітав усіх вірних цієї парафії, а в особливіший спосіб тих хто прилучився до побудови цього храму нагородивши їх похвальними грамотами