«Матері в молитві» зібралися у Червонограді

27 серпня 2012 року при храмі Пресвятої Богородиці Владичиці України м. Червонорада проведено зібрання парафіяльних спільнот «Матері в молитві» з Сокальського і Червоноградського деканатів.

Захід організували: настоятель парафії о. Володимир Ващук та о. Ярослав Валюх, духовний провідник спільнот у єпархії.

Матері з різних парафій творили спільну молитву за своїх дітей та дітей зі всієї України. Вони взяли участь у Божественній літургії, приступили Святих Таїнств, мировання, приклалися до мощей св. Терези. Відтак молилися Велику Вечірню, почитали Успення Пресвятої Богородиці під час виносу плащаниці Діви Марії. Відтак молилися Акафіст до Богоматері, вервицю із розважаннями та слухали духовні науки.

Повідомили учасники з’їзду