Призначено нового Кам’янка-Бузького декана

4 травня, під час зборів священиків Кам’янка-Бузького деканату, протосинкел єпархії, о. Володимир Коткевич, представив нового декана о. Андрія Щепана, який замінив о. Володимира Касіяна. о. Андрій Щепан є душпастирем на парафіях святих Володимира і Ольги села Старий Добротвір та Успіння Пресвятої Богородиці села Тишиця Камянка-Бузького району. Деканат нараховує 21 парафію в яких душпастирюють 13 священиків.

Довідка
о. Андрій Щепан народився 1973 року в с. Ямпіль Пустомитівського району Львівської області. Закінчив Середню школу в с. Павлів Радехівського району. З 1991 – 1996 рр. навчався у Львівській духовній семінарії св. Духа. Священичі свячення отримав 25 жовтня 1996 року з рук Владика Михаїла Колтуна. З 1997 – 2006 рр. на парафії с. Бишів Радехівського району. З 31 грудня 2006 призначений на парафію в с. Старий Добротвір. о. Андрій є учасником священичого співочого тріо «Новий час», який займається концертною діяльністю несучу благовість Христового Євангелія за допомогою пісні.

Прес-служба Єпархії