Проща до Страдчу парафіян храму Вознесіння м. Рава Руська

Парафіяни храму Вознесіння м. Рава-Руська під проводом о. Романа Улицького вирушили у паломництво до відпустового місця - Страдч, святиня яка за значущістю дорівнюється Зарваниці та Уневу. Це є також одна з найдавніших українських християнських святинь, адже молитва вперше вознеслася тут до неба ще в далекому ХІ ст.

Розпочавши свою молитву із Святої Літургії, просячи в Бога про щасливу дорогу, люди мали можливість скласти свої молитви та пройти Хресну дорогу, пережити разом і збагнути ті страждання та муки, які терпів Ісус Христос за людей, щоб відкупити нас від гріха. І задуматись над тим, як багато Господь зробив для нас віддавши свого Сина на смерть. В часі Великого посту задуматись над своїм життям, чи правильно ми його проживаємо, чи дотримуємося Заповідей Божих, викликати жаль за свої гріхи та попросити у Бога прощення і милосердя. Адже немає нічого сильнішого від ревної і щирої молитви у святому місці.

Парафіяни храму Вознесіння