На з’їзд у Сокалі зібралося понад шістдесят вівтарників

12 серпня в Катедральному соборі святих первоверховних апостолів Петра і Павла м. Сокаля відбувся з’їзд вівтарної дружини, в якому взяли участь понад 60 вівтарників зі Сокальського та Тартаківського деканатів.

Зустріч розпочалась із Божественної літургії, яку очолив отець-декан Петро Звір. З ним співслужили о. Володимир Августовський та о. Андрій Палюх. Під час спільної молитви учасники з’їзду мали нагоду приступити до Тайни Сповіді.

Після Літургії в приміщенні Катехитичної школи ім. отця Кирила Селецького семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата Назарій Федишин та Святослав Мартинюк провели для вівтарників короткі лекції-пояснення щодо храму та Літургії. Зокрема, увага акцентувалась на важливості служіння братчиків вівтарної дружини.

Завершилась зустріч переглядом фільму «Владика Андрей».

Повідомив Назарій Федишин