Змістовно проходить Тиждень духовності у Червоноградській школі

Змістовно та цікаво проходить Тиждень духовності у Червоноградській загальноосвітній школі №9.

Кожен день розпочинається спільною молитвою під проводом о. Йосипа Холода. У бібліотеці організована виставка духовної літератури і поезії «До вічного Бога одна лиш дорога». Учні мають можливість переглянути і прочитати вірші, оповідання, розповіді відомих поетів і письменників на християнську тематику. Молодші школярі з цікавістю і захопленням розглядають на перервах Дитячу Біблію в ілюстраціях. Учні середніх класів жваво обговорюють Христові притчі, які прочитали зі збірки Томи Кемпійського «Наслідування Христа». Про церкви України, зокрема Львівщини, Закарпаття зацікавились старшокласники. Вони захоплено розглядають будову, архітектуру, ікони храмів.

Разом із вчителем християнської етики школярі виготовили тематичний куточок, оформили приміщення школи цитатами Святого Письма та видатних людей. Класні керівники провели тематичні бесіди, виховні години.

Із захопленням слухали учні духовні піснеспіви – псалми і канти у виконанні кобзаря Лайоша Молнара.

Під час просвітянського вечора «Світильник істини» учні дізналися багато нового про митрополита А.Шептицького та вшанували світлу пам’ять видатного богослова, Учителя Церкви, політика, проповідника духовного життя.

Повідомила Наталя Турко