Священнослужителі Єпархіального управління здійснили паломництво до Італії

Наприкінці липня Правлячий архиєрей та священики, працівники Єпархіального управління, перебували на прощі в Італії.

Вивчаючи італійську культуру та мову, священнослужителі навідалися до Палестринської дієцезії. У храмі села Пізоньяно, де душпастирює священик з нашої єпархії – о. Петро Хмара, було відслужено Святу Месу за Україну, в якій брали участь сестри-монахині та місцеві парафіяни. У містечку Каве прочани були запрошені до урочистої процесії. Єпископ ніс реліквії Хреста Господнього, а ієреї, одягнені в усі ризи, молитовно супроводжували вірян вулицями міста.

Прочани також мали нагоду відвідати давній монастир св. Венедикта, монастир св. Євстахія, покровителя мисливців, та базиліку Богоматері Милосердя і св. Марії Горетті в Неттуно.

Урочистим моментом була молитва в соборі апостола Петра біля мощей св. Йосафата і відвідини собору св. Софії у Римі.