Послання 2024

У парафіях розпочинають розповсюдження Путівника «Декади місійності»

Вийшов друком Путівник «Декади місійності», який пропонує на кожен день від Вознесіння Господнього до Зіслання Святого Духа роздуми над Божим Словом, молитви, цитату дня, завдання та читання Діянь апостолів.

Найближчими днями у кожній парафії всім вірним буде запропоновано придбати цю книжечку, щоб разом з Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ, пройти духовне паломництво, що триватиме десять днів.

Також вийшла окремим виданням Інструкція для священиків щодо Декади місійності. У цій Інструкції наголошується, що головною дійовою особою Декади місійності є Святий Дух, який «діє потужно, торкаючись і навертаючи людські серця». Отже, священик є знаряддям в Божих руках. У виданні подані рекомендації до проповідей в ці дні, різні додатки, а також Молитва «Живої парафії».