Послання 2024

«З нами Бог!», – Різдвяний фестиваль у Червонограді

Чудовим подарунком для червоноградців у час Різдвяних свят став фестиваль колядок «З нами Бог», що відбувся у Народному домі м. Червонограда в неділю 12 січня 2014 р.

Ідею проведення цього незабутнього дійства охоче підтримали священики багатьох церков Червонограда. Взяти участь у фестивалі зголосилися 17 колективів, серед яких дорослий хор церкви св. Юрія, молодіжний хор церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України, дорослий хор церкви св. Йосафата, дитячий хор «Хрістус вінціт» церкви Зіслання Святого Духа, камерний хор церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України, хор «Прокімен», дитячий хор церкви св. Володимира, молодіжний хор церкви св. Йосафата, дитячий хор «Ангелятко» церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України, дорослий хор церкви Почаївської ікони Божої Матері, молодіжний хор церкви св. Юрія, дорослий хор церкви св. Володимира, дорослий хор «Елеос» церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України, квартет саксофоністів, ансамбль «Сестричка» та квартет священників «Благословення» церкви св. Йосафата.

На початку фестивалю з вітальними словами до глядачів звернулися о. Ігнатій Москалюк, протопресвітер Червоноградський, та о. Олег Дякович. А далі, вщент заповнений зал поринув у чарівну атмосферу Різдвяної коляди під проводом ведучої свята Любові Ящун.

У виконанні учасників святкового дійства прозвучали старовинні та нові колядки, щедрівки, щирі, сердечні віншування. Усі колядники були нагороджені дипломами, а також щедрими аплодисментами глядачів. Кульмінацією свята став момент, коли усі учасники спільно з священниками заспівали «З нами Бог – розумійте народи і покоряйтеся, бо з нами Бог!»

Повідомила Галина Панасюк,
учасниця фестивалю