Послання 2024

Про прощу вірних Буського деканату до Зарваниці

На єпархіальну прощу до Зарваниці, 14-15 вересня, чисельно прибули вірні Буського деканату.

Зокрема прочани з сіл: Полоничі, Богданівка, Задвір’я, Новосілки, Лісок, Кудрявці, Марушка, Безброди, Сторонибаби, Старий Милятин, Кизлів, Ракобовти, Грабова, смт Красне і м. Буськ.

В суботу ввечері вірні мали можливість приступити до Сповіді, а на Літургії до Святого Причастя. На нічні чування молодші залишилися біля Собору, а старші пішли до парафіяльного храму. Зранку всі молилися на Архиєрейській Святій Літургії.

Збагатившись духовно під час паломництва, завершили його спільною світлиною з своїм архиєрем владикою Михаїлом. В серцях людей залишилося незабутнє враження від пережитого, побаченого і почутого. На запитання священика: «Хто поїде на другий рік?» – вгору потягнулося багато рук.

Повідомив о. Іван Білута, відповідальний за прощі в Буському деканаті