У Жовкві проведено чергове засідання Пасторальної ради

10 вересня в єпархіальному управлінні у м. Жовква проведено чергове засідання Пасторальної ради.

Очолив зібрання протопресвітерів та голів комісій єпархіальний єпископ Михаїл Колтун, який закликав душпастирів застосовувати у служінні стратегію нової євангелізації та бути лідерами парафіяльних спільнот. Окрім цього єпископ ознайомив священнослужителів зі змістом постанов Синоду єпископів УГКЦ.

Окремою темою було обговорено організацію єпархіальних прощ до Зарваниці та Заглини.

Від комісії у справах екології рекомендовано відзначити 14 вересня День Бога Творця, як день молитви за природне довкілля.

Від катехитичної комісії о. Михайло Микита подякував усім священнослужителям за співпрацю в організації цьогорічного конкурсу «Пісня серця», в якому представники єпархії зайняли одне перше і два третіх місця. Також голова комісії висловив слова вдячності за проведення літніх парафіяльних таборів, в яких взяли участь студенти УКУ. У підсумку о. Михайло нагадав про прощу катехитів до Риму та про організацію навчального процесу в катехитичних школах.