Фільм-інтерв’ю про владику Михаїла Колтуна

Фільм-інтерв’ю 1993 р., «Я теж включений в план Божого Спасіння», про владику Михаїла (Колтуна).

Стрічку знято Прес-бюро УГКЦ з нагоди хіротонії владики Михаїла на єпископа Зборівського. Подія відбулася 19 вересня 1993 р. в соборі св. Юра у Львові. Це перші публічні свячення нового єпископа УГКЦ в Україні після виходу Церкви з підпілля.

Фільм побудовано на спогадах і роздумах владики Михаїла. Архиєрей розповідає про життя у підпільному монастирі Отців Редемптористів, навчання в семінарії паралельно з працею на заводі, дияконські та ієрейські свячення з рук підпільного Митрополита Володимира Стернюка.

У відеоряді можна побачити відео з хіротонії владики Михаїла (Колтуна), інтронізацію на єпископську катедру у м. Зборові, фото з сімейного архіву владики.

Відео з архіву студії «Собор» 1993 р. Опубліковано в липні 2013 р., з нагоди 20-ліття хіротонії владики Михаїла Колтуна.