Дитячий духовно-відпочинковий табір у селищі Жвирка

З 19 по 23 липня при храмі Святого Духа у селищі Жвирка Сокальського деканату проходив дитячий духовно-відпочинковий табір. Його провадили студенти Українського Католицького Університету. В таборі було задіяно понад 80 дітей віком від п’яти до сімнадцяти років. Діти мали змогу не лише відпочивати, але й збагачуватися духовно, адже провідники табору провадили духовні розмови та навчання.

Протягом тижня діти разом молилися, бавилися, співали і працювали над поставленими завданнями. В організації відпочинку юних парафіян допомагала парафіяльна молодь.

Своєрідними підсумками роботи табору стали виставки робіт наймолодших парафіян з пластиліну та їхніх малюнків. А старші дітки на недільній Службі подарували символічні подарунки для Ісуса, зроблені власними руками.

Однією з яскравих сторінок перебування дітей у таборі була поїздка до аквапарку. Дитячі обличчя сяяли усмішками впродовж не лише тих незабутніх двох годин перебування там, але і протягом всього дня.

Повідомив о. Михайло Микита,
Голова Катехитичної комісії