Послання 2024

Проща молодих парафіян до Крехова

21 липня розпочалася проща молоді та дітей парафії с. Синьковичі до святих місць с. Крехова, під проводом настоятеля о. Михайла Шевчука.

Разом з семінаристом Павлом Іванцем було проведено молитву біля джерела Пречистої Діви Марії, а також відвідали печери засновників монашого життя у Крехові.

Милуючись красою природи ми спільно молились, споживали страви, співали і дякували Богу за прожитий день.

На світанку нас розбудили монастирські дзвони до молитви. Разом з о. Михайлом ми мали можливість прийняти участь у Божественній Літургії і отримати прощення у Таїнстві Покаянння.

Наша молитовна проща була проведена в наміренні миру, спокою, єдності українського народу і завершення війни на Сході нашої держави. Усі ми щиро молилися за це упродовж двох днів на святому місці біля чернечої обителі отців Василіян, за заступництвом Божої Матері і святого Івана Павла.

Марта Мазуркевич, голова молодіжно-християнської спільноти «Едем» с. Синьковичі