Послання 2024

Реколекційні науки «За мир в Україні» у с. Рата

5 квітня парафіяни храму Преображення Господнього с. Рата Рава-Руського деканату урочисто зустріли головного координатора Апостольства Молитви в Україні ієромонаха Терентія Довганюка, ЧСВВ, який приїхав на запрошення отця Ігоря Паламаря, щоб провести реколекції для парафіян і членів релігійного товариства Апостольство Молитви.

Реколекції проходили з нагоди 25 років виходу з підпілля УГКЦ. Отець Терентій наголосив під час наук на важливість молитви за мир та спокій для нашої України у такий вирішальний час, особливо це важливо для спільноти Апостольства Молитви.

Реколекції тривали три дні. На завершення реколекцій головний координатор разом з усіма присутніми відновили Посвяту Пресвятому Христовому Серцю, потім о. Терентій уділив повний відпуст з нагоди завершення духовної віднови та помирував усіх свяченою оливою.

Настоятель парафії отець Ігор Паламар щиро подякував отцю реколектанту.

Довідка: На території села Рата в 1455 році засновано місто Рава-Руська.

Повідомила Галина Фесюк, сайт Моя Жовківщина