Послання 2024

У Звертові проведено Передріздвяні реколекції

У парафії св. Симеона Богоприємця села Звертів Дублянського деканату 12-13 грудня відбулися Передріздвяні реколекції, які проводив отець Андрій Корчагін.

Протягом цих днів у храмі відбувалися богослужіння, на яких отець-реколектант звертався до вірних із проповіддю. Зокрема, було наголошено про важливість і значущість Святої Тайни Сповіді та Євхаристії для духовного життя християнина. Розважалось над тим: чому ми святкуємо Різдво, чому народився Ісус, яку силу має молитва.

Відтак учасники реколекцій мали нагоду приступити до Таїнства Покаяння та Пресвятої Євхаристії.

У суботу, під час Святої Літургії о. Андрій виголосив науку і уділив присутнім благословення. На завершення о. Роман Кравець, адміністратор парафії, подякував отцю-реколектанту за його духовні науки, за те, що прибув до парафії, щоб посіяти Боже зерно у душах вірних.

Повідомила Галина Недомірко