Екуменічне святкування Дня Незалежності в Сулимові

24 серпня 2014 року у с. Сулимів День Незалежності України спільно святкували громади УГКЦ та Християн віри Євангельської.

Організатором святкування виступила громада УГКЦ спільно з директором Народного Дому Ольгою Степанівною Ткач.

Розпочалось святкування у храмі Вознесіння ГНІХ Службою Божою за Україну і всіх тих, хто в даний час захищає її незалежність. Додавало святковості ще одна подія – Перша урочиста Сповідь і Святе Причастя Бобко Димитрія.

По завершенні Літургії парох о. Роман Малькевич нагородив дітей-переможців цінними подарунками за конкурс «Склади іконку», що тривав з початку цього року.

По завершенні громада процесійно вийшла до могили Борцям за волю України, де була відслужена Панахида.

Звернення до людей двох пастирів релігійних громад, декламування дітьми віршів та українська пісня за участю двох хорів, звеличували це свято.

Сльози на очах в часі виконання державного гімну, красиві вишиванки та чисельність присутніх, які в цей день об’єднались і могли бути разом, свідчили про патріотизм, свідомість та небайдужість людей за долю нашої держави.

Повідомив о. Роман Малькевич