Послання 2024

У Сулимові наймолодші парафіяни дарували матерям вірші, пісні та молитву

Цього року на парафії Вознесіння ГНІХ УГКЦ в с. Сулимів Дублянського деканату урочисто відзначили День Матері.

Розпочалось святкування молитвою спільноти «Матері у молитві». Опісля звершувалася Свята Літургія, в часі якої особливі прохання заносились за матерів парафії.

По завершенні Літургії розпочався концерт-вітання. Тридцять дітей парафіяльної катехитичної школи вітали усіх матерів даруючи їм свої вірші та чудові пісні. Підготували концерт: студентка педагогічного факультету Національного університету імені Івана Франка Наталя Михайлівна Тріль та вчитель християнської етики Ганна Михайлівна Бобко.

В кінці до всіх матерів звернувся о. Роман Малькевич вітаючи, а також пригадуючи про відповідальність, яку несе кожна мама за виховання, особливо духовне, своїх дітей перед Богом.

Завершилось свято маленькими дарунками – іконкою Матері Божої з Дитятком на руках, які роздав настоятель храму.

Повідомили парафіяни