Тиждень духовності у Червоноградській школі

Змістовно і насичено пройшов Тиждень духовності у Червоноградській загальноосвітній школі №9.

Кожного ранку вся шкільна родина збиралася на Молебен під проводом о. Йосипа Холода в певному наміренні: за батьків та дітей, за Україну, за богопосвяченх осіб та катехитів, Героїв Небесної сотні.

Виховні години на морально-етичні теми, години духовності, перегляд та обговорення фільмів «Омелян Ковч», «Новомученик Миколай Чарнецький», «Мати Тереза», тематичні бесіди, виставка літератури у бібліотеці – «До спасіння одна лиш дорога» – усі заходи  сприяли формуванню в учнів розуміння важливості духовного оновлення, роздумів над своїми вчинками і прагненню до самовдосконалення.

Продовженням духовного оновлення для вчителів було відвідання виставки: «Українські ікони ХVІІ –ХІХ ст.» у Червоноградському музеї історії релігії. Екскурсовод Шевченко Л. С. цікаво і доступно пояснила символіку іконографії, її богословське значення та роль у літургійному житті Церкви.

Повідомила Наталка Турко