Послання 2024

Шевченкове свято в Сулимові

Вшанували великого Кобзаря з нагоди 200-річчя з дня народження парафіяни храму Вознесіння Господнього УГКЦ, що у с. Сулимів Дублянського деканату.

Після Святої Літургії настоятель храму о. Роман Малькевич відслужив Панахиду. Продовжилось свято у Народному домі із вшануванням пам’яті «Небесної сотні». На урочистості були присутні дирекція школи, педагогічний колектив та жителі села.

Діти під керівництвом педагога-організатора Дрізд Галини Ільківни, вчителя християнської етики Бобко Ганни Михайлівни та зауча школи Соловій Галини Іванівни, представили окремі біографічні моменти з життя Тараса Шевченка. Читання поезії, пісні та сценки дали можливість роздумати над творчістю видатного письменника.

На завершення до всіх присутніх звернувся о. Роман застановляючись над Заповітом поета, а також наголошуючи, що поряд із Святим Письмом у кожній хаті має читатися Кобзар, щоб оживити Тараса Григоровича Шевченка через читання його творів у своїх домах.

Повідомив о. Роман Малькевич