Послання 2024

«Христос народжується у серці», – Різдвяне свято у Батятичах

«Христос народжується у серці» і саме цей настрій, особливий стан душі відчуває християнин в часі Різдвяних свят. На мою думку, саме така атмосфера панувала у храмі Собору Пресвятої Богородиці села Батятичі Кам’янка-Бузького деканату цьогорічного Різдва.

Настрій був таким піднесеним, що кожну секунду хотілось співати. Неочікуваним і водночас надзвичайно приємним сюрпризом було завершення спільної молитви.

Увазі парафіян був представлений вертеп. Дійовими особами були діти, а організатором – отець Ярослав Партика, настоятель храму.

Показано як Йосип та Марія, під час перепису, шукали притулку. У Вифлеєм приїхало так багато людей, що молодому подружжю довелось спочивати у стаєнці... У часі вистави усі разом в церкві співали колядки.

У підсумку діти дуже добре поставили Різдвяний вертеп. «Мабуть, запорукою успіху стали репетиції і сумлінна праця дітей і священика».

Повідомила Анастасія Браташ