Послання 2024

Учні катехитичної школи привітали чоловіків парафії з Днем Батька

В неділю 15 вересня, коли в Україні відзначали День Батька, в парафії Успення Пресвятої Богородиці села Варяж на Божественній Літургії молилися в особливий спосіб за батьків, дідусів та всіх чоловіків парафії.

На проповіді отець Василь Городецький, адміністратор парафії, розкрив тему покликання батька в рамках недільного Євангельського читання. Так як багатий юнак успадкував від батьків не лише багатство, а й любов до заповідей, так само кожен батько має обов’язок дбати не лише про матеріальні блага своєї сім’ї, а в першу чергу привити своїм дітям любов до Бога та Його святих заповідей.

По завершенні Літургії, учні катехитичної школи привітали батьків віршами та віншуваннями, а вхідні двері храму прикрасили малюнками та повітряними кульками. Відтак чоловіки поверталися з храму усміхненими та щасливими. Вони змогли відчути, що це справді їхнє свято.

Повідомила Любов Городецька, катехит парафії