«Веселі канікули з Богом» проведено у с. Русин

Нещодавно у парафії с. Русин Сокальського деканату відбулися «Веселі канікули з Богом», під час яких, с. Мар’яна Власенко (Згр. сс. св. Йосифа) проводила катехитичні зустрічі.

Запросив сестру о. Ігор Пунь, настоятель храму св. єв. Луки.

Щоденна катехизація розпочиналась і завершувалась спільною молитвою. Враховуючи, що цей рік було проголошено Роком віри, основною темою зустрічей була віра в Бога та зростання в ній. Саме такі питання учасники мали змогу розглядати під час катехизації. Також діти кожного дня співали пісні та грали цікаві ігри. Крім них, науку слухали батьки та бабусі.

У неділю свято на парафії збільшилось духовною радістю, тому що двоє хлопчиків прийняли Святі Таїнства: Сповідь та Пресвяту Євхаристію. Після завершення Божественної Літургії, для присутніх у храмі, був представлений духовний концерт за участю парафіяльних дітей. Після цього всі учасники були окроплені освяченою водою, а діти отримали з рук священика пам’ятні ікони.

Повідомила с. Мар’яна

P.S. На фотографії - парафіяльний храм с. Русин