На Бродівщині проведено духовну годину з нагоди ювілею хрещення Руси-України

Людно було недільного ранку у церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Заболотцях, бо парафіяни прийшли на свято Володимира Великого і взяли участь у Святій Літургії.

Після закінчення святкового богослужіння працівниками Народного дому була проведена духовна година присвячена 1025-літтю хрещення Київської Русі – «Володимир Великий – хреститель усієї Руси-України». Ведучі Ганна Сало, директор, та бібліотекар Ольга Місюра, розповіли історію хрещення Русі, становлення Христової Церкви, а також роль княгині Ольги та князя Володимира як рівноапостолів християнської віри на наших землях.

Линули під куполом храму пісні: «Бог є любов», «О Володимире Великий», «Моя молитва», «Боже, Ти кажеш», «За все Тобі я дякую», та інші пісні.

На закінчення духовної години священик Ігор Балук, настоятель парафії, виголосив проповідь про значення християнської віри в житті кожного і поблагословив присутніх.

Повідомила Ольга Місюра, бібліотекар