Чудотворна ікона Розп’яття Ісуса Христа з Глинян перебуває у Буську

3 серпня парафіяни храму св. Юрія м. Буськ вітали Чудотворний образ Розп’яття Ісуса Христа з Глинянської церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

Спочатку братство з хоругвами, на чолі з настоятелем храму о. Андрієм Баглаєм, зустріли пароха о. Миколу Стронянського із Глинян, який привіз чудотворну ікону. Відтак у супроводі дзвонів та співу церковного хору священики о. Андрій та о. Микола внесли до храму ікону Розп’яття Ісуса Христа та виставили її для почитання.

Ця чудотворна ікона перебуватиме у храмі св. Юрія м. Буськ до 24 серпня.

Кожен день у храмі відправляється Молебень о 19годині до Христа Спасителя і до чудотворного образу. В цей час всі хто прийшов до храму мають можливість приклонитися перед чудотворною іконою Розп’яття Ісуса Христа з Глинян та занести свої молитви до Спасителя.

Повідомив о. Андрій Баглай